CanadaStories MTA

Polski Serwer RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-18 21:11:10

VVirmex
Moderator
Dołączył: 2017-08-18
Liczba postów: 7
WindowsChrome 58.0.3029.110

Rekrutacja do Tierra Robada Sheriff Department NO'3

Wymagania:
Min. 14 lat
Średnia Wiedza o TRSD (Czyli tak zwane SAPD)
Poziom RP 8,5
Jeśli nie spełniasz wymagań możesz wyjść (Biorę pod wyjątek osoby z talentem ale to trzeba się naprawdę rozpisać i pisać z serca)
=======================================
Legenda:
* - Musisz Wypełnić
-  Wypełnij dla zwiększenia szans
: - Nieważne ale wypełnij to zwiększając swoje szanse!
=======================================


Wzór:
(*)UID:
(*)Wiek:
(*)Imię:
(*)Coś o sobie:
(*)Dlaczego ta Frakcja?:
(-)Co Lubisz Robić:
(*)Dlaczego Ty a nie Inni?:
(:)Czy masz problem z Spełnianiem Rozkazów rangi Wyższej?

Pytania Które Musisz wypełnić wraz z Wzorem:
Na ulicy Szaleje Człowiek, interweniujesz. Co robisz w tej sytuacji?
- Odp:
=====================
Kończysz Interwencję, Pochodzi do ciebie gościu z Strzelbą i celuje ci w głowę. Co  robisz?
- Odp:
=====================
Człowiek się Pali. Co robisz?
- Odp:
=====================
Jest Wypadek na Drodze. Co robisz?
- Odp:
=====================
Czy lubisz lidera SAPD?
- Odp:
=====================
Życzę wszystkim powodzenia.

Offline

#2 2017-08-18 21:31:51

Shadovv1337
Administrator
Dołączył: 2017-08-16
Liczba postów: 15
Windows 7Chrome 60.0.3112.101

Odp: Rekrutacja do Tierra Robada Sheriff Department NO'3

UID:14

Wiek: 13 (Prawie 14)

Imię:Norbert

Coś o sobie:Czesc, mam na imię Norbert mam 13 lat (niedługo 14)Jestem uczniem 1 Klasy gimnazjum (od wrzesnia 2)
Mieszkam w Szczecinie.Mieszkam z bratem, psem i rodzicami.Cechuję się tym że jestem miły,uparty,ambitny
i chętny do pomocy.Jeżeli ktoś mnie o cós poprosi lub się o coś spyta to zawsze staram się pomóc.
W wolnym czasie lubie grać w koszykówkę lub piłkę nożną,a czasami w Mta :D Lubie słuchać muzyki, interesuję
się informatyka a dokladniej grafiką.Jak każdy człowiek mam kilka wad np. to że jestem uparty ;D
W przyszłości chciał bym zostać grafikiem.

Dlaczego ta Frakcja?: Ta frakcja jest idealne do mnie ponieważ lubię strzelać i prowadzić auto. Chce spróbować sił w tej frakcji gdyż bardzo podoba mi się ta praca. Policja to jedna najaktywniejsza i najciekawsza frakcja na tym serwerze ;p . Chciałbym wraz z innymi policjantami pilnować porządku na serwerze. W tej frakcji najważniejsza jest praca w grupie do której chciałbym bardzo dołączyć. Gdyby nie policja to serwer by nie miał dyscypliny.

Co Lubisz Robić: Lubie jeździć rowerem, czasami grać w MTA, posłuchać muzyki i kilka innych rzeczy

Dlaczego Ty a nie Inni?: Jestem ogarniętym graczem, który dobrze strzela i prowadzi. Znam bardzo dobrze mape i jej zakamarki. Nie będę sprawiał problemów, lecz chyba jak każdy potrafię się unieść. Jestem bardzo aktywny na  serwerze. Potrafie pomóc nowym graczom jak i tym którzy tej pomocy potrzebują. . Lubie nawiązywać nowe znajomości. W tej frakcji nie da się nudzić a jak chyba każdy nie lubię nudy.

Czy masz problem z Spełnianiem Rozkazów rangi Wyższej?: Nie mam z tym żadnego problemu

Pytania Które Musisz wypełnić wraz z Wzorem:
Na ulicy Szaleje Człowiek, interweniujesz. Co robisz w tej sytuacji?
- Odp: Podchodzę do niego i staram się go uspokoić.
=====================
Kończysz Interwencję, Pochodzi do ciebie gościu z Strzelbą i celuje ci w głowę. Co  robisz?
- Odp: Na początek staram się jakoś się z nim dogadać a jeżeli nie da rady to będę musiał użyć broni lub jakoś kogoś o tym poinformować.
=====================
Człowiek się Pali. Co robisz?
- Odp: Szukam wody i staram się go ugasić
=====================
Jest Wypadek na Drodze. Co robisz?
- Odp: Na początku zabezpieczam teren. W przypadku ucierpienia kierowcy lub pasażera dzwonię po karetkę i dzwonie po holownik.
=====================
Czy lubisz lidera SAPD?
- Odp: Szczerze mówiąc nie wiem co tutaj odpowiedzieć iż lidera owej frakcji nie znam dobrze bo tylko chwile z nim pisałem

Pozdrawiam Shadovv1337
=====================

Offline

#3 2017-08-18 21:50:06

VVirmex
Moderator
Dołączył: 2017-08-18
Liczba postów: 7
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja do Tierra Robada Sheriff Department NO'3

Zamykam Rekrutację [dblpt](
Dostaje się Shadovv1337
Proszę się do mnie zgłosić

Wiadomość dodana po 11 h 29 min 40 s:
Otwieram Rekrutację!
Czekam do godziny 10:40

Offline

#4 2017-08-19 10:39:04

Assad
Użytkownik
Dołączył: 2017-08-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 60.0.3112.101

Odp: Rekrutacja do Tierra Robada Sheriff Department NO'3

UID:25
Wiek:17
Imię:Daniel
Coś o sobie: Chodze do technikum informatycznego, mieszkam na slasku i jestem fanem serwerow RP, spedzilem juz na MTA 5lat, wiec jakis staz mam, na waszym serwerze jestem nowy, ledwo co wbilem i zobaczylem ze rekrutacja jes otwarta, wiec postanowilem sprobowac. Jestem osoba czasami nerwowa bo jezeli ktos mi podpadnie to nie odpuszczam za latwo.
Dlaczego ta Frakcja?: Poniewaz nie pierwszy raz bede w podobnej frakcji i znam sie na tym...
Co Lubisz Robić: Programowac, Lua PHP C++ Python
Dlaczego Ty a nie Inni?: Moge duzp nauczyc innych pracownikow SAPD przedwszystkim RP
Czy masz problem z Spełnianiem Rozkazów rangi Wyższej? Nie
Na ulicy Szaleje Człowiek, interweniujesz. Co robisz w tej sytuacji?
- Odp: Staram sie go uspokoić jezeli nie reaguje i zaczyna byc agresywny to ostatecznoscia jest paralizator
=====================
Kończysz Interwencję, Pochodzi do ciebie gościu z Strzelbą i celuje ci w głowę. Co  robisz?
- Odp: Zalezy co chce odemnie, jezeli chce zebym padl na ziemie to wykonuje jego polecenia, życie jest wazniejsze w takich przypadkach, nawet moje. Jezeli wykonam wszystkie mozliwie jego polecenia i on zaczyna uciekac, i jakims cudem mnie nie zabije wzywam wsparcie i ruszamy w pogon za podejrzanym
=====================
Człowiek się Pali. Co robisz?
- Odp: Przedewszystkim jezeli pali sie z powodu jakiegos pozaru to dzwonie na straz, i automatycznie wzywam pogotowie, lecz przed tym oczywiscie probuje go ugasic.
=====================
Jest Wypadek na Drodze. Co robisz?
- Odp: Sprawdzam czy nikomu nic sie nie stalo, jezeli tak wzywam pogotowie jezeli nie staram sie zrobic innym kierowca miejsce na drodze, gdy juz to zrobie pytam jaka byla sytulacja i staram okreslic kto popelnil blad ze doszlo do wypadku, po wszystkim wystawiam mandat.
=====================
Czy lubisz lidera SAPD?
- Odp: Jeszcze go nie poznalem

Offline

#5 2017-08-19 10:50:15

karakan321
Użytkownik
Dołączył: 2017-08-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do Tierra Robada Sheriff Department NO'3

UID 17
IMIĘ JAKUB
LAT 14
COŚ ID SIEBIE : JEŻDŻE CROSSEM LUBIĘ MOTORYZACJĘ W WOLNYM CZASIE NAPRAWIEM Z TATĄ AUTA
DLACZEGO TA FRAKCJA ? JESTM DOBRYM POLICJIANTEM NA KILKU SERWERACH BYŁEM komendantem
dlaczego ty a nie inni ? ponieważ jestem doświadczony
Czy masz problem z Spełnianiem Rozkazów rangi Wyższej? nie mam problemu z spełnianiem rozkazów

1.Podchodzę do niego i chcę go uspokoić

2. staram się go zrozumieć a jeżeli nie da rady to szczelam z  broni albo wzywam posiłki

3.dzwonię po straż [dblpt]D

4.wsywam karętkę straż i holownik

5 OCZYWIŚCIE

Offline

#6 2017-08-19 10:52:25

VVirmex
Moderator
Dołączył: 2017-08-18
Liczba postów: 7
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja do Tierra Robada Sheriff Department NO'3

ZAMYKAM!

Offline

#7 2017-08-21 12:51:07

VVirmex
Moderator
Dołączył: 2017-08-18
Liczba postów: 7
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja do Tierra Robada Sheriff Department NO'3

Otwieram!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pak - pamietniki - polishfriendstransport - kurama - gory